Rządzący w Afganistanie talibowie wprowadzili całkowity zakaz używania smartfonów przez urzędników państwowych, co zdaniem części ekspertów może stanowić wstęp do szerszych ograniczeń w dostępie do internetu dla całej ludności - przekazał w czwartek dziennik „Guardian”.