W Płocku otwarto w sobotę Miasteczko Zdrowia. Mieszkańcy miasta i okolicznych gmin mogą tam do niedzieli korzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych. To projekt Orlenu, realizowany od 2019 r., któremu także w tym roku patronuje Ministerstwo Zdrowia.